.
  House Multimedia Performance

House Multimedia Performance odbędzie się 24 listopada w klubie studenckim Rotunda w Krakowie, w ramach programu Młodzi Kraków 2000. Będzie to jedyna impreza tego rodzaju w naszym kraju. Wezmą w niej udział jedni z najlepszych dj-i muzyki house w Polsce. Celem imprezy jest pokazanie, że istnieje alternatywne oblicze kultury studenckiej i młodzieżowej oraz przedstawienie muzyki i kultury „house” młodym ludziom.

Swój udział potwierdził VJ Safy Sniper z Berlina, jeden z najlepszych europejskich Video Jokerów (tworzących projekcje multimedialne sprzężone z muzyką). Udział wezmą też Zuzanna Niespor z Poznania, VJ Barthol, Grupa Ładnie Formacja Chatelet i grupa breakdance Flexion Moove z Krakowa.

W tym samym czasie odbywać się będzie pojedynek miast na specjalnie przygotowanym do tego ringu bokserskim umieszczonym w najstarszym krakowskim klubie studenckim „Rotunda”. W Pojedynku Miast wystąpią:

DJ Glasse z Warszawy,
DJ Juice z Krakowa,
DJ Pulp z Katowic
DJ Romero z Trójmiasta.

Program:

Piątek 24 listopada 2000 r., godz. 20.00
Centrum Kultury Rotunda, ul. Oleandry 1
DJ Upload z Katowic
Grupa Ładnie - umieści instalacje artystyczne w przejściu między poziomami Rotundy.
Flexion Moove - breakdance, 22.00 - 22.20
Formacja Chatelet - performance multimedialny, 24.00 do 24.20
Zuzanna Niespor - performance multimedialny człowiek i maszyna, 02.00 - 02.30

Pokazy Multimedialne składać się będą z występów Video Jokerów, instalacji artystycznych, performance i trwać będą podczas całej imprezy.
VJ Barthol - pokaz multimedialny na jednym ekranie na dolnym poziomie (korytarz).
VJ Safy Sniper - pokaz multimedialny na czterech ekranach na górnym poziomie i w przejściu między poziomami Rotundy, miksowanie obrazów video na żywo w rytm muzyki.

Pojedynek Miast rozpocznie się o godzinie 22.00. Północ (Warszawa i Trójmiasto) zagrają przeciwko Południu (Kraków i Katowice). Pojedynek rozpocznie się o godzinie 22.00. Jako pierwsi zagrają: DJ Romero (Trójmiasto ) przeciwko, DJ Pulp (Katowice ). Następnie około 24.00 odbędzie się pojedynek muzyczny Warszawa - Kraków. Zagrają DJ Glase (Warszawa)

przeciwko, DJ Juice (Kraków). Od 2.00 do 6.00 zagrają kolejno reprezentujący Północ DJ Romero + DJ Glase, następnie reprezentujący Południe DJ Pulp + DJ Juice. Pojedynek Miast zakończy wspólny koncert Pojednanie Północy z Południem.

Organizator:
Niezależne Zrzeszenie Studentów UJ
Koordynator projektu: Teador Mitew

Biuletyn Informacyjny Biura Prasowego Kraków 2000
Biuro Prasowe Kraków 2000; 31-005 Kraków, ul. Bracka 1; tel. (+48 12) 430 26 41, 430 26 70 fax 430 24 30; e-mail: BP@krakow2000.pl, http://www.krakow2000.pl